Piesakies jaunumiem un saņem papildus 3% atlaidi:
Grozs tukšs
 
Atteikuma tiesības
Atteikuma tiesbas. LR MK noteikumi par distances līgumu nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. MK Noteikumu par distances līgumu mērķis ir pasargāt patērētājus no pirkumiem internetā, kad patērētājs, pasūtot preci nevar pirms iegādes pārliecināties, ka izvēlēta prece pilnībā atbilst patērētāja prasībām. Taču Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Normatīvie akti:
* Patērētāju tiesību aizsardzības likums ( http://www.ptac.gov.lv/upload/normativi/ptal_groz_2008.doc )
* MK 2006. gada 1. augusta noteikumi Nr. 631 “Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” ( http://www.ptac.gov.lv/upload/normativi/mk631.doc )
* MK 2002. gada 28. maija noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu” ( http://www.ptac.gov.lv/upload/normativi/mknr207_distances_ligums.doc ) Lai izmantotu atteikuma tiesības patērētājam nepieciešams iesniegt rakstiski aizpildīto atteikuma veidlapu uz A4 lapas 14.dienu laikā no preces saņemšanas dienas.
Atteikuma veidlapu var aizpildīt brīvā formā, norādot patērētāja vārdu, uzvārdu, preces iegādes datumu, apmaksas veidu, preces nosaukumu, modeli, iegādes summu un atteikuma iemeslu. Pieņēmot Jūsu atteikuma veidlapu, interneta veikals www.goldengate.lv likuma noteiktajā laikā un kārtībā sniegs Jums rakstisku atbildi un pieņems no Jums preci.

Atgadinām, ka gadījumos, kad patērētājs veic pirkumu veikalā "GOLDEN GATE" (pastāvīgā tirdzniecības vietā), tad patērētājam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības tāpēc, ka pērkot preci veikala klientam ir tiesības un visas iespējas iepazīties un pilnībā pārbaudīt izvēlēto preci pirms pirkuma veikšanas. Pirkums, kurš tika veikts  veikalā "GOLDEN GATE" neskaitas distances līgums, bet skaitās līgums, kurš noslēgts mazumtirdzniecības uzņēmuma (veikala) pastāvīgā atrašanas un tirdzniecības vietā.

Interneta veikals www.goldengate.lv patur tiesības atteikt izmantot pircēja atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumos, ja ir sabojātas preces plombas, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram, skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti.